Fejlesztési és Karbantartási Vezető

A Jelentkezem gombra kattintva megjelenik az Unix Autó HR feltöltési felülete. Kérjük az ott található mezők pontos kitöltését, különös tekintettel az e-mail cím korrekt megadására, hiszen bármilyen elbírálás esetén ezen a csatornán értesítjük Önt.

A jelentkezést csak akkor tudjuk fogadni, ha mellékletként csatolja az elbíráláshoz szükséges dokumentumokat.

  • Unix Autó Kft

    "Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. A vállalat önálló technológiai fejlesztő központtal rendelkezik. Magasan képzett 20 fős mérnök csapatunk elsősorban raktározási rendszerek, egyedi logisztikai célgépek tervezésével, optimalizálásával és automatizálásával foglalkozik. A fejlesztő központban megtervezett gépeket a legmodernebb eszközökkel felszerelt, saját prototípus műhelyünkben készítjük el. Kutatás-fejlesztési központunk számára keresünk budapesti munkavégzéssel munkatársat az alábbi pozícióba:

Pozíció Célja:
    Raktározási és kereskedelmi tevékenységet kiszolgáló fejlesztési- és automatizálási projektek vezetése, határidőre való megvalósítása, a K+F csapat vezetése eredményorientáltan, erős projektszemléletben.
Feladatok:
  • A közel 20 fős mérnökökből és technikusokból álló K+F csapat vezetése, szakmai irányítása
  • Mechatronikai jellegű egyedi logisztikai célgépek tervezése és prototípusok kivitelezésének irányítása
  • A célgépek karbantartásának, üzemeltetésének támogatása
  • A területen futó projektek határidőre történő megvalósítása
  • Beszállítókkal és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Riportálás a felsővezetés részére
Elvárások:
  • Felsőfokú villamos-, vagy gépészmérnöki végzettség
  • 3-5 év vezetői gyakorlat műszaki környezetben
  • Erős rendszer- és projektszemlélet
  • Kimagasló irányítói- és szervezőkészség
  • Angol nyelvtudás
Előnyök:
  • Célgéptervezésében szerzett tapasztalat
  • Automatizálási, mechatronikai és robottechnikai tapasztalatok
Amit Kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag, cégautó
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet
  • Modern, jól felszerelt gépműhely
  • Több évtizedes sikeres múltra visszatekintő stabil vállalati háttér az ágazat piacvezetőjénél
  • Családbarát, tervezhető munkaidő
  • CSATLAKOZZON A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

    Jelenkezem erre a pozícióra

WEBSHOP
RÓLUNK
LETÖLTÉSEK
ÁLTALÁNOS
Az Unix Autó Kft. tájékoztatja Önt, hogy weboldalainak megtekintése, böngészése egyúttal a Jogi nyilatkozatban leírtak elfogadását is jelenti.
Copyright 2016 © Minden jog fenntartva 1139 Budapest, Frangepán u. 55-57. | (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu Adatvédelmi szabályzat | Oldaltérkép