Pultos (Unix Cafe - Pultos)

A Jelentkezem gombra kattintva megjelenik az Unix Autó HR feltöltési felülete. Kérjük az ott található mezők pontos kitöltését, különös tekintettel az e-mail cím korrekt megadására, hiszen bármilyen elbírálás esetén ezen a csatornán értesítjük Önt.

A jelentkezést csak akkor tudjuk fogadni, ha mellékletként csatolja az elbíráláshoz szükséges dokumentumokat.

  • Unix Autó Kft

    "Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Az UNIX AutóMagyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017- ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Unix Cafe - Pultos

A Te feladataid:
  • Ételek (meleg reggeli), italok, saláták és palacsinták elő- és elkészítése
  • Vendégek fogadása, kiszolgálása
  • VIP terem rendben tartása
  • Ételek, italok értékesítése
  • Pénztár kezelése, elszámolás
  • Rendszeres leltározás
Amit Tőled elvárunk:
  • Középfokú végzettség
  • Vendéglátóipari végzettség előny
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ápolt, kulturált megjelenés
  • Barátságos, mosolygós személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
Amit Neked kínálunk:
  • Fix, bejelentett bruttó 310.000 Ft + juttatások
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Szabad hétvégék (hétfőtől péntekig munkavégzés)
  • Hosszú távú munkalehetőség

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Jelenkezem erre a pozícióra

WEBSHOP
RÓLUNK
LETÖLTÉSEK
ÁLTALÁNOS
Az Unix Autó Kft. tájékoztatja Önt, hogy weboldalainak megtekintése, böngészése egyúttal a Jogi nyilatkozatban leírtak elfogadását is jelenti.
Copyright 2016 © Minden jog fenntartva 1139 Budapest, Frangepán u. 55-57. | (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu Adatvédelmi szabályzat | Oldaltérkép