Főoldal \ Karrier \ Állásajánlatok

Az Unix Autó 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket.

Munkaügyi csapatunkat bővítjük, így lehetőség nyílik arra, hogy Te is csatlakozz hozzánk, az alábbi pozícióba:

Bér-TB és munkaügyi ügyintéző

(Budapest, XIII. kerület)

Várunk a munkaügyi csapatunkba!

Ezeket a feladatokat bíznánk rád:
  • Teljes körű bérszámfejtési, munkaügyi és TB kifizetőhelyi feladatok
  • Személyi- és munkaügyi nyilvántartások naprakészen tartása
  • Bérelszámolás, bérszámfejtés
  • Munkavállalók beléptetése és kiléptetése, ehhez kapcsoldód dokumentáció kezelése
  • Adatszolgáltatások (KSH, NAV, OEP)

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha rendelkezel:
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalattal TB kifizetőhelyen
  • Legalább középfokú végzettséged van
  • A munkakörhöz kapcsolódó jogszabályokat naprakészen követed, ismered
  • Erős, felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Excel)
  • Magas szintű precizitás jellemez

Nem feltétel, de előnyt jelent, amennyiben:
  • Magabiztosan használod a NEXON bérprogramot

Az alábbiakat kínáljuk Neked:
  • Kimagasló kereseti lehetőség + céges telefon + vállalati kedvezmények
  • Magyarország legnagyobb, piacvezető autóalkatrész kereskedése biztos, stabil háttérrel
  • Folyamatos szakmai fejlődés

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Jelentkezési lap

Jelentkezzen egyszerűen és gyorsan!

Dokumentumok feltöltése:

  • Fénykép (Nem kötelező)
  • Önéletrajz (Kötelező)
  • Motivációs levél (Nem kötelező)
Engedélyezett formátumok: BMP, JPG, GIF, PNG, PDF, DOC, DOCX, ODT, RTF, TXT, JPEG, XLS, XPS, XLSX

A csillaggal (*) jelzett mezők kitöltése kötelező!

Adatkezelési szabályzat és adatvédelmi nyilatkozat megnyitása
Az Unix Autó Kft. tájékoztatja Önt, hogy weboldalainak megtekintése, böngészése egyúttal a Jogi nyilatkozatban leírtak elfogadását is jelenti.
Copyright 2020 © Minden jog fenntartva| 1139 Budapest, Frangepán u. 55-57.| (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu| Adatvédelmi szabályzat| Oldaltérkép