Főoldal \ Karrier \ Állásajánlatok
Kik vagyunk?
Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója. 30 éves múltra tekintünk vissza, Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és több, mint 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket.

A folyamatos növekedésnek köszönhetően

VEZETŐI ASSZISZTENST

keresünk a XIII. kerületi központunkba.

Mik lesznek a feladataid?
  • Legfőbb feladatod a vezető céges és személyes ügyeinek szervezése, koordinálása lesz.
  • Hozzád fog tartozni a titkársági telefon kezelése, valamint a naptár vezetése, a határidők pontos nyomon követésével.
  • Munkád fontos része lesz a megbeszélések, találkozók, programok szervezése, valamint az ezekhez szükséges információk és dokumentációk precíz biztosítása.
  • Alkalmanként utazásokat is fogsz szervezni, szállás és repülőjegyek foglalásával.
  • Lesznek általános adminisztrációs feladataid: iratrendezés, fénymásolás, a titkárságra érkező és kimenő levelek, számlák, dokumentumok kezelése, iktatása, valamint az irodai rend fenntartása.
  • A fentebb leírt feladatokon kívül lehetnek ad hoc felmerülő ügyintézések, amelyben számítunk problémamegoldó képességedre és rugalmasságodra.

Mit várunk tőled?
  • Rendelkezel irodai környezetben szerzett minimum 2-3 éves tapasztalattal és felsőfokú végzettséggel. A vezetői, személyi asszisztens pozícióban szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Angol nyelvtudásod társalgási szintű, valamint MS Office ismereted (Excel, Word, Outlook) magabiztos.
  • A pozíció sikeres betöltéséhez elengedhetetlen a megfelelő kommunikáció. Leendő kollégánk udvarias és mosolygós típus, valamint pozitív hozzáállás jellemzi.
  • Mivel a feladatok mennyisége változó, fontos, hogy megfelelően tudd kezelni az aktívabb és a csendesebb időszakokat is.
  • Szeretnénk, hogy a rád bízott feladatokat pontosan, precízen végezd. Számítunk megbízhatóságodra, lojalitásodra.

Mit kínálunk munkádért cserébe?
  • Hosszú távú perspektíva vár, biztos és versenyképes jövedelemmel.
  • Vállalati kedvezményeket, mobiltelefont biztosítunk.
  • Számunkra kiemelten fontos a munka-magánélet egyensúly. Tervezhető munkaidőt kínálunk heti 40 órában, szabad hétvégékkel.
  • Fontos a megfelelő munkakörnyezet. Egyetértesz? Innovatív, professzionális iroda vár, modern eszközökkel.

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016- OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Jelentkezési lap

Jelentkezzen egyszerűen és gyorsan!

Dokumentumok feltöltése:

  • Fénykép (Nem kötelező)
  • Önéletrajz (Kötelező)
  • Motivációs levél (Kötelező)
Engedélyezett formátumok: BMP, JPG, GIF, PNG, PDF, DOC, DOCX, ODT, RTF, TXT, JPEG, XLS, XPS, XLSX

A csillaggal (*) jelzett mezők kitöltése kötelező!

Adatkezelési szabályzat és adatvédelmi nyilatkozat megnyitása
Az Unix Autó Kft. tájékoztatja Önt, hogy weboldalainak megtekintése, böngészése egyúttal a Jogi nyilatkozatban leírtak elfogadását is jelenti.
Copyright 2020 © Minden jog fenntartva| 1139 Budapest, Frangepán u. 55-57.| (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu| Adatvédelmi szabályzat| Oldaltérkép